Переважна більшість людей воліє покривати свій заміський будинок металочерепицею або бітумною черепицею. Складно сказати, яка саме з цих двох покрівель буде кращою. Зробити це можна в тому випадку, якщо докладно вивчити всі переваги та недоліки цих будівельних матеріалів.

Про металочерепицю

Цей покрівельний матеріал, на думку багатьох, хто працює у сфері будівництва, має цілу масу переваг у порівнянні з усіма іншими. Найголовнішою перевагою можна назвати його довговічність. Найчастіше виробники металочерепиці пропонують п'ятнадцять років життя своєї продукції. До того ж, металочерепиця має відносно малою вагою, що значною мірою полегшує роботу з нею. Цей матеріал здатний повною мірою задовольнити запити найприскіпливішого покупця, оскільки випускається в досить широкій гамі кольорів, яка залежить лише від фантазії виробників. Будівельники давно зрозуміли, що за своїми основними показниками такий матеріал, як металочерепиця дуже схожий на натуральну керамічну черепицю. Він відповідає всім вимогам екологічної безпеки, які висуваються до покрівельного матеріалу. До того ж, металочерепиця має підвищену стійкість до впливу різних атмосферних явищ.

Корисна інформація про металочерепицю

Металочерепиця не боїться впливу вогню та води! Для її виробництва використовується оцинкована сталь. Щоб у процесі експлуатації черепиця не піддавалася процесу окислення, її піддають обробці спеціальним складом. Потім лист покрівельного матеріалу ретельно прогрунтовують. Для забезпечення захисту зовнішньої сторони металочерепиці покривають її покриттям з полімерного матеріалу. Таке покриття може мати будь-який колір. Полімерний склад, що утворює зовнішнє покриття, не тільки забезпечує захист матеріалу від різноманітних природних впливів, але й виконує чисто декоративні функції. Внутрішня сторона покрівельного листа даного матеріалу також має захист.

Металочерепиця дуже простий у роботі матеріал, жодних особливих навичок для її монтажу не потрібно. Монтаж металочерепиці, а також ремонт покриття, утвореного даним покрівельним матеріалом, не вимагають від виконавця високого професіоналізму. Необхідно лише дотримуватися інструкції. Закуповувати металочерепицю необхідно відразу перед початком покрівельних робіт.

Про бітумну черепицю

Битумна черепиця має свої переваги перед металочерепицею. Чимало будівельників стверджують, що їй немає рівних, проте це не зовсім так. Такий покрівельний матеріал, як бітумна черепиця цілком може змагатися з металочерепицею, яку воліє використовувати переважну більшість будівельників.

Цікаве про бітумну черепицю

Бітумна черепиця є м'яким матеріалом, який є плоским листовим матеріалом відносно невеликого розміру, що має фігурні вирізи по одному з країв. Цей різновид черепиці може випускатися різної форми, наприклад, у формі шестигранника, овалу або навіть хвилеподібної форми. Також бітумна черепиця вражає різноманітністю кольорів та відтінків.

Бітумна черепиця чудовий захист покрівлі від попадання блискавки та холодного повітря. Як не дивно, але ні випадання дощу чи граду, навіть якщо дощ проливний, а градини мають великий розмір, не створять великого шуму. Так що власники будинків, які зупинили свій вибір на такому покрівельному матеріалі, як бітумна черепиця, можуть не перейматися створенням шумоізоляції, оскільки вона буде на найвищому рівні. Цей покрівельний матеріал є відмінним ізолятором не тільки від сторонніх звуків, але і від холодного повітря, зберігаючи тепло всередині будівлі. Бітумна черепиця не боїться гниття та корозії. Вона досить стійка до впливу хімічних сполук, у тому числі кислот, не має властивості вбирати і накопичувати в собі вологу, маючи відмінну водонепроникність.

М'яка покрівля не потребує установки громовідводу, оскільки має досить високі діелектричні властивості. Вона не конденсує заряди електрики і не іскри, так що цілком може бути захистом для будинку від блискавки.

Бітумна черепиця при експлуатації не потребує лакофарбового покриття, а також захисту від сонячних променів. Цей матеріал, однак, хороший, як для районів з жарким кліматом, так і для місць, де панують суворі кліматичні умови, оскільки стійко переносить як підвищені, так і знижені температури, не втрачаючи при цьому всіх своїх позитивних якостей.

Попередня публікація Тепла підлога: вибираємо оптимальне покриття для підлоги
Наступний пост Димарі: класифікація, види та переваги.

Коментарі

ukУкраїнська