Підпокрівельні плівки

Сортування за замовчуванням
    9

      Переглянути як: Сітка Список

      Результати 1 з 3

      Результати 1 з 3

      Мінеральна вата дуже чутлива до вологи. При намоканні такий утеплювач втрачає свої теплозахисні властивості. Щоб запобігти неприємним наслідкам, використовують підпокрівельні плівки, які надійно захищають матеріал з усіх боків.

      Монтаж підпокрівельних плівок

      Навіщо вони потрібні?

      Підпокрівельна плівка оберігає утеплювач від двох видів вологи:

      • атмосферна, що проникає під покриття;
      • пароподібна, що піднялася із приміщення.

      Для досягнення потрібного ефекту укладають матеріал з двох сторін. Ізоляційний шар дозволяє запобігти намоканню мінеральної вати, збільшення теплових втрат будівлі рахунків за опалення. Плівка надійно захищає дерев'яні конструкції покрівлі від плісняви та грибка, що виникають через недостатнє утеплення.

      Види підпокрівельних плівок

      Ізоляційні матеріали за властивостями поділяються на дві групи:

      • пароізоляційні плівки та мембрани;
      • гідроізоляційні.

      Для надійного захисту покрівлі необхідно використовувати обидва ці варіанти одночасно.

      Підпокрівельна плівка за вигідною ціною в інтернет-магазині ЄвроКровля

      Пароізоляція

      Шар такого типу укладається із внутрішньої сторони даху. Він повинен мати низьку паропроникність, щоб не дати волозі потрапити в утеплювач. Укладання пароізоляційних плівок та мембран здійснюється на останньому етапі покрівельних робіт.

      Ізоляція зі спеціальним покриттям, що ламінує, відображає тепло всередину приміщення, збільшуючи ефект енергозбереження. До цієї групи відносяться, наприклад, плівки Juta H96 та H170.

      Гідроізоляція

      Такі підпокрівельні мембрани використовують як для утеплених, так холодних дахів. Вони не дають атмосферній волозі потрапити до будівлі, забезпечують додатковий захист від протікання. Монтуються на крокви під решетування. Укладання необхідно виконати до монтажу теплоізоляції.

      Гідроізоляційні матеріали для покрівлі бувають декількох видів:

      1. Парогідроізоляційна плівка (Паробар'єр), яка не має перфорації та забезпечує 100-відсотковий захист від вологи та пари.
      2. Дифузійна мембрана (Гідробар'єр) запобігає проникненню атмосферної вологи, але не заважає надлишкам пари виходити назовні.
      3. Супердифузійна мембрана.
      4. Антиконденсатна плівка з абсорбуючим шаром, що дозволяє видаляти конденсат із внутрішньої сторони покрівельного покриття.

      Найдешевшим варіантом стане парогідроізоляційна плівка, але її використання не бажано. Такий матеріал запобігає руху вологи у всіх напрямках, не дає покрівельному покриттю «дихати». По можливості варто вибирати матеріали з паропроникністю понад 300 мг на кв. метр на добу. Наприклад, плівки Braas, які мають відмінні характеристики.

      Плівки Dorken мають шар, що самоклеїться, по краях рулону. Це значно спрощує монтаж і підвищує швидкість робіт.

      Грамотний вибір та монтаж підпокрівельних плівок дозволить запобігти пошкодженню утеплювача та кроквяних конструкцій, збільшити термін їхньої служби та зберегти нормальний температурно-вологісний режим у будинку.

      ukУкраїнська