Цементно-піщана черепиця Braas (Німеччина, Польща, Туреччина)

Braas_логоЦементно-піщана черепиця Braas - це черепиця, яка виготовляється із суміші бетону та кольорових пігментів. Така черепиця формується під високим тиском за допомогою екструзії. Після того, як матеріал пройде термічну обробку, він набуває міцності та кольоростійкості.

Цементно-піщана черепиця складається з піску, цементу, води та кольорових пігментів на основі окису заліза. Термін служби – понад 100 років.

Сортування за замовчуванням
    9

      Переглянути як: Сітка Список

      Плоска цементно-піщана черепиця Braas Тевіва (відео об'єкту)

       

      Екстремальне випробування цементно-піщаної черепиці Braas (відео)

      Цікава інформація про цементно-піщану черепицю Braas

      Цементно-піщана черепиця не обпалюється та виготовляється з наступних компонентів: натурального кварцового піску, цементу та пігментів, в основі яких оксид заліза. Якість залежить від використовуваної сировини та технологій виробництва. Колір цієї черепиці визначається спеціальними барвниками. Вони додаються в бетонну масу (тому друга назва такої черепиці – бетонна черепиця). Ці барвники стійкі до сонячних променів і не впливають на міцність черепиці. Після процесу формування, поверхня черепиці покривається спеціальним складом, який ущільнює бетон та покращує зовнішній вигляд плиток. Цементно-піщана черепиця, вартість якої значно нижча від вартості керамічної черепиці, має велику перевагу, добре поглинаючи шум під час вітру або дощу. З цінами на цементно-піщану черепицю можна ознайомитись одразу на нашому сайті.

      Міфи про натуральну черепицю

      Міф 1. Справжньою черепицею може бути лише керамічна! Цементно-піщана черепиця схожа на компоненти на глиняну: алюміній, окис кремнію, залізо, кальцій і сульфат кальцію. Відмінності в тому, що глина обпалюється при температурі в 10000, а бетон - сушінні при 600. Бетонна черепиця на порядок вище, ніж керамічна, якщо брати до уваги міцність і морозостійкість, а отже, і довговічність.

      Міф 2. Велика вага натуральної черепиці, що тягне за собою обов'язкову роботу з посилення конструкцій будівлі. Матеріал справді в 10 разів перевищує вагу покрівельного заліза. Але це означає, що навантаження на крокви збільшується на таке саме значення. При розрахунку крокв на міцність враховується такий важливий чинник, як снігове навантаження. У покрівельного заліза навантаження на крокви дорівнює 150 кг/м2 - у черепиці 200кг/м2. Отже, при влаштуванні черепиці потрібне посилення крокв на 15-20,% якщо порівнювати з металевою.
      Можна зробити висновок, що велика вага черепиці грає в плюс, тому що покрівля здатна витримувати «затяту» негоду і згладжувати перепади температур.

      Міф 3. Черепиця - дорогий матеріал, який не всім "по-кишені". Колись це було так, однак у наш час – ні. Сьогодні цей матеріал доступний для більшості споживачів. Варто також зазначити, що будь-яка "краса" коштує грошей. Ну а якщо ця «краса» забезпечує надійність та довговічність, то чому б не витратитися. Наприклад, термін служби натуральної черепиці близько ста років без ремонту, а значить співвідношення витрат та якості тієї ж черепиці БРААС залишається поза конкуренцією.

      У наших офісах Ви зможете купити керамічну черепицю за найвигіднішими умовами. Ми гарантуємо якість черепиці та її довговічність!

      ukУкраїнська