Димохідні системи Schiedel (Німеччина)
Пам'ятайте, що вибір димохідних систем дуже важливий крок. Саме тому ми рекомендуємо Димоходи Schiedel. Саме ця компанія зарекомендувала себе на вітчизняному та європейському континентах. Якість, надійність і доступність. Обирайте, не пошкодуєте.
Димарі для Вашого будинку
Димарі - це багаторівневі конструкції, призначені для відведення газів, диму та інших продуктів згоряння від печей будь-якого типу в атмосферу. Є складними інженерними виробами, що вимагають серйозного проектування та точного виконання технічного завдання при будівництві. Від недотримання норм та правил будівництва димарів можливі отруєння чадним газом та інші ексцеси, тому надійна та ефективна робота димохідної системи – запорука безпечної та тривалої експлуатації будівель.
Димохідні системи класифікуються за двома основними ознаками: способом відведення газів та матеріалами, які використовуються для виготовлення деталей, вузлів та блоків.
Димарі в залежності від способу відведення газів.
- Безканальна система. Ковпакова камера, що знаходиться над паливником, приймає відпрацьовані гази і за допомогою бічного отвору виводить їх безпосередньо в трубу. Такий варіант використовується дуже часто через свою простоту реалізації, проте має і безліч недоліків: сильне нагрівання верхньої частини, низький ККД печі. До переваг, крім простоти, можна віднести елементарне обслуговування та невибагливість до тяги.
- Однооборотна система. Підходить для невеликих опалювальних приладів. У ній гарячі гази здійснюють спочатку підйом від топливника до верхнього (вхідного) гирла каналу, потім опускаються каналом вниз, а потім йдуть у трубу. Можуть відрізнятися кількістю низхідних каналів (один чи більше).
- Багатооборотна система. У ній кілька вертикальних або горизонтальних каналів з'єднуються в послідовний ланцюг, що дає менші втрати тепла, але й несе в собі кілька недоліків: можливе розтріскування і навіть руйнування димоходів через температуру в початковому і кінцевому каналах, необхідність сильної тяги, труднощі з очищенням від сажі.
Димарі в залежності від матеріалів
- Димарі з нержавіючої сталі. Відмінно протистоять кислотним утворенням, які потрапляють у димарі після згоряння деяких видів палива. Відрізняються простотою монтажу, труби для такого димаря можуть прокладатися в цегляних шахтах.
- Димарі з керамічної труби лідирують за довговічністю, не бояться хімічно агресивних відкладень. Прикладом відмінної якості цього можуть бути димохідні системи Schiedel.
- Скляні димарі. Поки що це рідкість, і можна зустріти хіба що димар зі скла для каміна, проте технологи стверджують, що популярність таких систем зростатиме – вони не покриваються сажею, несприйнятливі до кислот, не вимагають обслуговування.
Пам'ятайте, що вибір, проектування та монтаж димовідвідних систем – це доля професіоналів, і ми готові надати свої послуги, тому що вже багато років продаємо та встановлюємо димарі у містах Одеса, Миколаїв, Херсон, та знаємо всі особливості та тонкощі цього відповідального етапу будівництва.